Miejskie Obchody Święta Lotnictwa Polskiego

18 września uczniowie naszej szkoły wraz ze Sztandarem Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej uczestniczyli na zaproszenie w miejskich obchodach Święta Lotnictwa. Uroczystości rozpoczęła msza św. odprawiona w kościele wojskowym pw. św. Kazimierza Królewicza przy ul. Dokudowskiej. Po jej zakończeniu, przed świątynią odczytano okolicznościowy rozkaz, odbyły się mowy okolicznościowe i wręczono dyplomy i upominki dla bialskich pilotów, członków Bialskopodlaskiego Oddziału Stowarzyszenia Seniorów Lotnictwa Wojskowego RP. Dalsza część obchodów odbyła się w miejscu lokalizacji  skrzydeł samolotu Lim-2, przy wjeździe na dawne lotnisko. Tu dokonano także oficjalnego otwarcia nowej ulicy im. 61 Lotniczego Pułku Szkolno-Bojowego.