14.10.2022 - Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Nauczyciela jest okazją wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach oświaty. Właśnie z tej okazji dnia 14 października 2022 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel, którego honorowym gościem był Prezydent Białej Podlaskiej Pan Michał Litwiniuk. Podczas części  oficjalnej Pani Dyrektor Barbara Wojarnik wręczyła nagrody Dyrektora Szkoły pracownikom pedagogicznym oraz niepedagogicznym.

Rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny ,,Wizerunek mojego nauczyciela” a laureaci otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Zwycięzcy konkursu:

Miejsce I – Zuzanna Wysokińska klasa 5b

Miejsce II – Stanisław Kandora klasa 4d

Miejsce III – Pola Partyka klasa 5a

Miejsce I – Zofia Kiryczyńska klasa 6a

Miejsce II – Daria Sałamach klasa 6a

Miejsce III – Emilia Daniluk klasa 6a

Po części oficjalnej uczniowie wraz z nauczycielami oraz pracownikami niepedagogicznymi wzięli udział w rywalizacji sportowo – naukowej przygotowanej przez nauczycieli wychowania fizycznego. W czasie zabawy drużyny wykazały się niesamowitą kreatywnością rozwiązując szereg quizów oraz sprawdzając swoje umiejętności na torze przeszkód. Każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom, każda mogła czuć się zwycięzcą, bo tym razem nie liczył się wynik, a udział. Na zakończenie młodzież rozdała słodkie upominki wszystkim obecnym na uroczystości.