Konkurs „Moja przygoda w muzeum”. Wręczenie nagród laureatom konkursu.

20 maja 2023 r. w Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Moja przygoda w muzeum”. W tym roku hasło przewodnie konkursu to: „Wokół Mikołaja Kopernika w 550. rocznicę urodzin”, w związku z przypadającym jubileuszem urodzin wybitnego człowieka renesansu – Mikołaja Kopernika.

Uroczystość odbyła się z udziałem Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Biała Podlaska Pana Stanisława Romanowskiego, laureatów konkursu i ich opiekunów. Połączona była z otwarciem wystawy pokonkursowej.

W kategorii wiekowej 10 - 13 lat nagrodę otrzymała: Amelia Romaniuk, klasa 6 a; WYRÓŻNIENIE - Daria Sałamach, klasa 6 a. W kategorii wiekowej 14-18 lat nagrodę otrzymała: Joanna Bielińska, klasa 8 d; WYRÓŻNIENIE - Karolina Krekora, klasa 8 e i Gabriela Rogala, klasa 8 d.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!