Nowości w bibliotece szkolnej

Składamy najpiękniejsze podziękowania Radzie Rodziców za sfinansowanie zakupu nowych zbiorów, z których już od września będą mogli korzystać nasi Uczniowie.

Zapraszamy już dziś fanów komiksów, Sherlocka Holmesa, Spidermana, Rodziny Monet…oraz Marii Konopnickiej. Piękne wydania książek patronki naszej szkoły znajdą szczególne miejsce w bibliotece. Czekają na Was bardzo ciekawe są gry typu Smart Games i Brain Box. To nie tylko świetna rozrywka, ale również nauka. Zależy nam na tym, aby nasze zbiory były jak najbardziej aktualne, różnorodne oraz interesujące. Dzięki tym zakupom nasze plany stają się rzeczywistością.

Życzymy Wam Drodzy Czytelnicy udanych, bezpiecznych wakacji. Niech to będzie dobrze spędzony czas z rodziną i przyjaciółmi. Życzymy wielu czytelniczych odkryć i przeżyć,  o których z przyjemnością posłuchamy w Nowym Roku Szkolnym 2023/2024.

Nauczyciele Bibliotekarze