Konkurs. Plakat promujący spożywanie drugiego zdrowego śniadania.

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU

Plakat promujący
spożywanie zdrowego drugiego śniadania !!!

I. Celem konkursu jest:

• Promocja wśród uczniów zdrowej diety, bogatej w mleko i jego przetwory oraz warzywa i owoce.
  • Rozwój umiejętności literackich i wyobraźni twórczej dziecka.
  • Utrwalanie posiadanej wiedzy na temat korzyści wynikających ze spożywania mleka i przetworów mlecznych oraz owoców i warzyw.
  • Kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

II. Adresatami konkursu są uczniowie klas 1-5.

III. Organizatorzy: Pani Marlena Skorupska-Trocewicz oraz Pan Tomasz Kędziora - szkolni koordynatorzy Programu dla szkół.

IV. Wymogi formalne konkursu:

• Przedmiotem konkursu jest wykonanie plakatu promującego spożywanie zdrowego drugiego śniadania złożonego z mleka i produktów mlecznych oraz owoców i warzyw.
  • Plakat powinien zawierać hasło i ilustracje do hasła oraz być wykonany przez dzieci samodzielnie na papierze formatu A3 lub A4.
  • Na odwrocie każdej pracy konkursowej należy czytelnie wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.
  • Plakat powinien być autorski (własne hasło, ciekawe dekoracje, technika dowolna).
  • Autorzy najciekawszych prac otrzymają upominki, a wszyscy uczestnicy konkursu uwagi pozytywne w Dzienniku Vulcan.

V. Komisja konkursowa, oceniając prace weźmie pod uwagę następujące kryteria:
a) zgodność pracy z tematyką konkursu,
b) oryginalne podejście do podjętej tematyki.

VI. Prace należy składać do świetlicy szkolnej do dnia 10 grudnia 2021 roku (piątek).

Zachęcamy serdecznie do udziału i życzymy powodzenia !