„Zdrowe II śniadanie” - podsumowanie konkursu plastycznego

Jak co roku w ramach rządowego „Programu dla szkół” odbył się konkurs plastyczny dla kl. I-V propagujący zdrowe odżywianie się. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu plakatu promującego spożywanie bogatego w wartości odżywcze II śniadania.

Zainteresowanie konkursem było w tym roku rekordowo duże, a zgłoszone prace (48) prezentują bardzo wysoki poziom artystyczny.

Jury postanowiło przyznać 23 nagrody i 24 wyróżnienia, biorąc pod uwagę: oryginalność koncepcji (obraz + hasło) oraz staranność wykonania. Prace oceniano w kategoriach wiekowych: klasy I, klasy II, klasy III, Klasy IV i klasy V.

W klasach młodszych (I-III) jury nie przyznawało miejsc.

Uczennica klasy 4a Pola Partyka otrzymała nagrodę specjalną za najlepszą pracę konkursową i godne reprezentowanie swojego rocznika.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym!!!

Wyniki:

Kl. I

Maria Cichosz 1d

Marcin Guz 1d

Miłosz Komorowski 1d

Kaja Kruk 1b

Jakub Kulicki 1d

Milena Lewczuk 1d

Hania Partyka 1a

Szymon Ślązak 1d

Tomek Tymoszuk 1b

Wyróżnieni: Antoni Demianiuk 1d, Anastazja Daniluk 1d, Adam Jarząb 1d, Filip Klarecki 1d, Ola Kładź 1d, Bartosz Kuzawski 1d, Filip Lubański 1d, Liliana Nowosadzka 1d, Hanna Ossowska 1d,  Marcel Popielewicz 1d, Dominik Tur 1d, Wiktoria Wiczuk 1d, Łucja Żywicka 1d.

Kl. II

Agata Hubczuk 2b

Hania Miszta 2b

Nina Paszkowska 2b

Alicja Plandowska 2b

Hania Szostakiewicz 2c

Pola Zbańska 2a

Maja Zając 2c

Wyróżnieni: Jan Hadam 2b, Stanisław Hazan 2b, Jakub Jastrzębski 2b, Zuzanna Kuczyńska 2b, Nadia Pacyńska 2b, Aurelia Parczewska 2c, Lena Sawczuk 2b, Nikola Worobiej 2b, Oliwia Zaręba 2b, Aleksandra Żylik 2c.

Kl. III

Eliza Lewczuk 3c

Patryk Zawadzki 3c

Kl. IV

Nagroda specjalna: Pola Partyka 4a

Kl. V

I miejsce: Daria Sałamach 5a i Karolina Tremeska 5c

II miejsce:  Emilia Syrytczyk 5c

III miejsce: Maja Stefaniak 5a

Wyróżnienie: Antoni Suwała 5c

(Klasa V otrzyma nagrody i dyplomy po feriach).