Ogólnopolski Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny

W dniu 23 marca 2023 r.w siedzibie organizatora konkursu, został rozstrzygnięty Ogólnopolski Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pt.„Moje oczy widzą coś pięknego”.

Jego celem było: rozwijanie wyobraźni plastycznej, ćwiczenie sprawności manualnej, wspieranie edukacji artystycznej, uwrażliwienie na piękno otaczającego nas świata oraz twórcza organizacja czasu wolnego podczas pobytu w świetlicy.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród świetliczaków z klas 1-4.

Zgłoszono ponad 1600 prac z 239 placówek z całej Polski.

Ze względu na ogromną ilość prac, rozstrzygnięcie konkursu odbyło się dwuetapowo.
W pierwszej kolejności w drodze eliminacji spośród wszystkich zgłoszeń wybrano 355 prac, a następnie zostali wyłonieni laureaci.

Uczniowie naszej szkoły również przygotowali piękne prace, które można podziwiać w wirtualnej galerii.
Wszystkim uczniom - uczestnikom konkursu gratuluję pięknego ujęcia tematu oraz dziękuję wychowawcom klas i rodzicom za zaangażowanie.

Ogólnopolski Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny