Dzień Chłopaka w 6b

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy 6b postanowili uczcić ważne dni w kalendarzu roku szkolnego w nietypowy sposób. Zamiast tradycyjnych upominków, Dzień Chłopaka świętowaliśmy w sposób wybrany przez chłopców z naszej klasy.
   Najpierw zgłosiliśmy propozycje, następnie przeprowadziliśmy demokratyczne wybory atrakcji. Tym razem wygrało LaserCity. Miasto gier to miejsce wymagające wysiłku umysłowego, dobrego refleksu, ale zarazem prowokujące do ćwiczenia umiejętności ruchowych. Po krótkim szkoleniu na temat bezpiecznej zabawy mogliśmy zaprezentować swoje możliwości. Wybór prezentu na Dzień Chłopaka okazał się bardzo trafny.
   W drodze powrotnej odwiedziliśmy nasz miejski „Małpi gaj”, a pragnienie ugasiliśmy jurajską wodą z ujęcia przy stacji WOD-KAN. Zmęczeni ale i zadowoleni wróciliśmy do szkoły.
Taki dzień trzeba powtórzyć.