Survival w Serpelicach

28 września 2023 r. uczniowie klas 7a, 7c i 8b pod opieką nauczycieli
(p. Ilczuk, p. Hołub i p. Żarnowskiej)
wyjechali na całodniowy survival do Serpelic.

W programie survivalu znalazło się wiele ciekawych i emocjonujących atrakcji. Na początku uczestnicy survivalu mieli okazję zjechać tyrolką nad rzeką Bug. Następnie wszystkich czekała wyprawa do lasu i gra terenowa. Po obiedzie w restauracji na uczniów czekała ekscytująca jazda quadami. Następnie uczniowie zostali podzieleni na grupy. Podczas gdy pierwsza grupa doskonaliła swoje umiejętności strzelania do celu m.in. z łuku tradycyjnego i sportowego, kuszy, broni pneumatycznej, druga grupa miała do wykonania zadanie terenowe. Ostatnią atrakcją survivalu było strzelanie z markerów paintballowych. Po całym aktywnie spędzonym dniu na świeżym powietrzu uczniowie mogli odpocząć i zjeść kolację przy ognisku.