VII Światowy Dzień Ubogich - podsumowanie zbiórki

W tym tygodniu zakończyliśmy zbiórkę środków higieny osobistej oraz chemii  na rzecz osób ubogich i bezdomnych.

Zbiórka odbyła się w dniach 13-17 listopada 2023r. Udział w akcji wzięło około 100 uczniów. Zebraliśmy cały samochód różnych środków czystości, chemii gospodarczej oraz artykułów higienicznych.
Wszystkie produkty i artykuły przekazano w piątek Pani Małgorzacie Strzelec, która jest pracownikiem wolontariatu w Centrum Wolontariatu Caritas Diecezji Siedleckiej w Białej Podlaskiej. Z tego miejsca zebrane artykuły zostaną przekazane do noclegowni w Białej Podlaskiej oraz innych miejsc działających na rzecz osób ubogich i bezdomnych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom zaangażowanym w akcję
(za artykuły przyniesione na rzecz potrzebujących, za wsparcie oraz pomoc)!

Dziękujemy wspaniałym Paniom ze szkolnej biblioteki, które pomogły w organizacji całej akcji, a także pracownikom szkoły, którzy na koniec akcji pomogli w przenoszeniu zebranych artykułów.

W naszej "Trójce" dobrze wiemy, że wielu ludzi o dobrym sercu znajdziemy. smile