OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ CZYSTEGO POWIETRZA

14 listopada 2023 roku włączyliśmy się w OGÓLNOPOLSKI  DZIEŃ  CZYSTEGO  POWIETRZA. Społeczność szkolna tj. uczniowie, nauczyciele ubrani byli w stylizacje w odcieniach koloru niebieskiego. Poprzez strój chcieliśmy zobrazować, iż wiemy, jak istotny wpływ na nasze zdrowie ma czyste powietrze. Ubierając się na niebiesko chcieliśmy również podkreślić, że pragniemy dobrego samopoczucia oddychając czystym powietrzem. Ponadto zachęciliśmy uczniów do wykonania ulotek na temat „ Elektromobilności” oraz „Ochrony klimatu”. Dzieci wykorzystując technologię informacyjną i programy komputerowe, a zwłaszcza własną inwencję twórczą opracowywały ulotki, wymyślały hasła propagujące ochronę klimatu oraz „scenkami dramowymi ” przedstawiały dbałość o powietrze. Dziękujemy koordynatorzy Projektu ESA(M. Matusz, B. Tarasiuk).