Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym ”Woda dla pokoju” zorganizowanym z okazji Światowego Dnia Wody

Miło nam przekazać, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w konkursie plastycznym „Woda dla pokoju”, którego organizatorami byli Bialskie Wodociągi i Kanalizacja :WOD-KAN” oraz Bialskopodlaska Fundacja Ekologiczna pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka.

Celem konkursu było inspirowanie dzieci i młodzieży do poszukiwania i propagowania praktycznych sposobów oszczędzania wody w codziennym życiu oraz zachęcanie ich do podejmowania działań proekologicznych zarówno w szkole, jak i w domu poprzez propagowanie oszczędzania wody.
Nagrody i dyplomy zostały wręczone 21 marca 2024 r. podczas pikniku organizowanego w ramach obchodów Światowego Dnia Wody.
Z przyjemnością informujemy, iż nasi uczniowie zdobyli prawie wszystkie nagrody i wyróżnienia w tym konkursie.

Główną nagrodę otrzymała Pola Zbańska kl. 4 a

III miejsce zajęła Maja Zając kl. 4c

Wyróżnienia otrzymali:
Hanna Sawczuk kl. 4b
Aurelia Parczewska kl. 4c
Hanna Miszta kl 4b
Stanisław Hazan kl. 4b
Aleksandra Lesiuk kl. 5c
Oliwia Potiopa kl. 4c

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!