BIBLIOTEKA SZKOLNA – zachęca do wzięcia udziału w konkursie Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży ,,Barwna” - „DotykaMy”.

Drodzy Czytelnicy!

Z całego serca zachęcamy Was do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie „DotykaMy” organizowanym przez Multimedialną Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży ,,Barwna”.

Książka sensoryczna

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 10 do 15 roku życia - uczniów szkół podstawowych z terenu Miasta Biała Podlaska oraz powiatu bialskiego.

Tematem wiodącym Konkursu są szeroko pojęte emocje.

Konkurs polega na wykonaniu książeczki sensorycznej, która pomoże dostarczyć dziecku odpowiednio wyselekcjonowanych bodźców poprawiających integrację sensoryczną. Ma za zadanie pobudzić zmysły takie jak wzrok i dotyk a także stymulować ich rozwój. Prace będą dedykowane dzieciom z różnymi dysfunkcjami odbioru świata zewnętrznego.

Prace można składać w terminie od 1 kwietnia do 10 maja 2021 r. dostarczając je osobiście do Biblioteki Barwnej lub przesyłając je pocztą tradycyjną na adres: Multimedialna Biblioteka dla Dzieci Młodzieży Barwna, ul Warszawska 12c, 21-500 Biała Podlaska z dopiskiem „DotykaMy”.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne  są  na stronie internetowej www.mbp.org.pl.

Zobacz jak wykonać książeczkę sensoryczną: https://we.tl/t-Hn7QiY2DHS

W razie trudności służymy radą i pomocą.

Urszula Andrzejczuk i Iwona Juszczuk