Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej - Dyrektor Szkoły

życzenia

Drodzy Nauczyciele,

Kształtowanie młodych umysłów, charakterów jest trudną, ale jednocześnie zaszczytną misją.

Dziękuję za trud włożony w nauczanie dzieci i młodzieży.

,,Nauczyciel to osoba, która jest nie tylko  fachowcem w swojej dziedzinie, jest również mądrym pedagogiem, psychologiem,

Wychowawcą – nie tylko swoich uczniów, ale często osobą pomocną także ich rodzicom’’.

To dzięki Państwu nasi uczniowie zdobywają wiedzę, rozwijają zdolności, poszerzają zainteresowania.

Chętnie poznają świat, a po latach z sentymentem odwiedzają swoich NAUCZYCIELI wspominając czasy nauki w Szkole Podstawowej nr 3 im. M. Konopnickiej w Białej Podlaskiej.

Za oddanie, profesjonalizm należą się Państwu najwyższe słowa uznania.

Proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia – satysfakcji z pracy zawodowej, dumy z sukcesów wychowanków, radości z odkrywania ich talentów oraz poczucia ważności wykonywania zawodu.

Niech Wasza wiedza, pasja służą wychowaniu młodego pokolenia Polaków.

Dzień  Edukacji Narodowej  nie jest jedynie świętem nauczycieli.

To święto całej szkolnej społeczności: pracowników administracji i obsługi, którzy wspomagają pracę nauczycieli, a także przyczyniają się do tworzenia bezpiecznych i przyjemnych warunków nauki i pracy.

Życzę Państwu dużo zdrowia oraz uznania ze strony społeczności szkolnej. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie w pracę.

To  również święto uczniów i ich rodziców.

Rodzicom życzę cierpliwości w motywowaniu dzieci, natomiast uczniom niesłabnącej motywacji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Z WYRAZAMI SZACUNKU

DYREKTOR SZKOŁY