Kochamy książki

Jak co roku biblioteka szkolna z okazji Walentynek, które będziemy obchodzić 14 lutego, przygotowała coś specjalnego dla swoich czytelników. W dniach 10 - 11 luty 2022 roku osoby odwiedzające szkolną bibliotekę mogły wziąć udział w akcjach: „Kochamy Książki” oraz „Kochamy i polecamy”. Uczniowie chętnie pozowali do zdjęć w walentynkowej scenerii z książkami. A tablica „Kochamy i polecamy” w mgnieniu oka zapełniła się kolorowymi serduszkami, na których widnieją tytuły książek kochanych przez naszych czytelników. Ponadto na uczestników akcji czekały słodkie upominki ukryte w walentynkowych pudełeczkach. W tych dniach każdy czytelnik wychodził z biblioteki ze słodkim uśmiechem na twarzy.

Z okazji zbliżających się Walentynek całej Społeczności Szkolnej życzymy miłości, troski i czułości najbliższych nie tylko od święta!

Z walentynkowym pozdrowieniem

Panie bibliotekarki

Bezpiecznych i udanych Ferii Zimowych!