Podsumowanie akcji „Serduszko dla DPS”

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Kozuli. Dzięki zaangażowaniu i hojności dyrekcji, nauczycieli i przede wszystkim uczniów i rodziców - udało się zebrać 937,00 złotych. Otrzymaliśmy tylko 50 piernikowych serduszek, które zostały sprzedane w ciągu kilku godzin. Bardzo pięknie zachowały się dwie uczennice, które podarowały fundusze chociaż nie było już ciasteczek. To bardzo budujące i świadczy o empatii i dobroci naszych uczniów.

Kolejny raz okazało się jak społeczność naszej szkoły jest wrażliwa i zaangażowana w sprawy społeczne.

Dziękujemy Bibliotece Pedagogicznej za zaproszenie do udziału w tym przedsięwzięciu a Samorządowi Szkolnemu za pomoc w sprzedaży serduszek.

Emilia Tranda-Andrusiuk

Iwona Juszczuk