„Zawodowy strzał w 10! – wybierz swoją przyszłość”

W imieniu Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk oraz Dyrektora Delegatury w Białej Podlaskiej Pani Małgorzaty Kiec, uprzejmie informuję, że w bieżącym roku szkolnym kontynuujemy realizację działań służących promowaniu kształcenia zawodowego, a co za tym idzie, udzielaniu pomocy uczniom najstarszych klas szkół podstawowych w dokonywaniu świadomego wyboru dalszej drogi edukacyjnej pod hasłem:
„Zawodowy strzał w 10! – wybierz swoją przyszłość”

Zasadniczą część spotkań będą stanowiły prezentacje filmowe przygotowane przez szkoły ponadpodstawowe kształcące w zakresie szkolnictwa zawodowego w różnych branżach funkcjonujące na terenie powiatu bialskiego, radzyńskiego i parczewskiego oraz miasta Biała Podlaska, pokazujące poszczególne placówki oraz specyfikę kształcenia  w określonych zawodach w tych szkołach. Linki do spotkań w aplikacji Teams.

Program realizacji spotkań:

• 15 marca 2022 r. w godzinach 10.00 – 11.45 będą prezentowane zawody, w których kształcą szkoły z miasta Biała Podlaska i powiatu bialskiego;

Linki do spotkań w aplikacji Teams

• 16 marca 2022 r. w godzinach 10.00 – 11.45 będą prezentowane zawody, w których kształcą szkoły z powiatu radzyńskiego, parczewskiego i bialskiego.

Link do spotkania w aplikacji Teams