FOTORELACJA Z WYCIECZKI DO WARSZAWY KL. IVA

W czwartek 9 czerwca 2022 roku uczniowie klasy 4a pojechali do stolicy Polski.

Pałac KiN

Pierwszym punktem programu wycieczki było zwiedzanie ZOO. Z ciekawością dzieci przyglądały się różnym egzotycznym zwierzętom.Na szczęście niedźwiedzie, żyrafy, słonie i hipopotamy nie były zmęczone i pokazały się w całej okazałości. Jednak najbardziej interesujące okazały się pająki. Dlaczego? Tylko młodzież może odpowiedzieć na to pytanie. Drugim punktem zwiedzania był Pałac Kultury. Dla niektórych wjazd windą na 30. piętro okazał się wielkim przeżyciem. Panorama Warszawy z Pałacu Kultury zachwyca swoim widokiem, jak zawsze niezmiennie od lat. Obiad w McDonald też był ciekawy. Niektóre dzieci po raz pierwszy same zamawiały jedzenie, a niektóre po raz pierwszy były w takim miejscu. Nadmienię, że McDonald był w Złotych Tarasach. Skoro Złote Tarasy, trzeba było nagrać piosenkę o nich. Dziewczynkom udało się.Po posiłku wszyscy udali się do Manufaktury cukierków. Tam każdy mógł sam zrobić swojego cukierka w formie lizaka. Dzieci zrobiły również rodzicom prezenty. Wszyscy wrócili zadowoleni, opiekunowie również.