UWAGA!!!! PLEBISCYT!!!!

Jak niektórzy z Was już wiedzą w czytelni biblioteki szkolnej powstało miejsce relaksu

i odpoczynku dla uczniów klas 4-8. W zamierzeniach jest to mała oaza spokoju, gdzie dziewczęta i chłopcy czytają ciekawe komiksy i książki, ale też grają w wiele gier, rozmawiają ze sobą, oglądają interesujące filmy. Miejsce to zostanie oficjalnie otwarte 14.02.2023r., ale....nie ma nazwy...i tu zwracamy się do Was kochani o pomoc :)

Biblioteka szkolna wraz ze Szkolnym Rzecznikiem Praw Ucznia ogłasza Wielki Plebiscyt na nazwę miejsca relaksu i odpoczynku. Swoje propozycje możecie wrzucać do skrzyneczki w bibliotece szkolnej w dniach 13 - 17.02.2023r. Ze wszystkich propozycji jury wybierze 3 najciekawsze a potem to Wy - uczniowie będziecie mogli zagłosować na wg Was najlepszą nazwę. Zwycięska nazwa zostanie umieszczona nad drzwiami czytelni.

Liczymy na Waszą pomoc i kreatywnośćUśmiech