Miejski Konkurs Profilaktyczny pt.: „WOLNI OD UZALEŻNIEŃ”

W imieniu Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Miasta Biała Podlaska serdecznie zapraszam do udziału w Miejskim Konkursie Profilaktycznym pt. „WOLNI OD UZALEŻNIEŃ”, organizowanym w ramach Miejskich Dni Profilaktyki.
Konkurs skierowany jest do uczniów klas V-VIII szkół podstawowych
Przedmiotem konkursu jest przygotowanie oryginalnej pracy plastycznej w formie plakatu w formacie A3 lub nagranie krótkiego spotu promującego cele i założenia konkursu- trwającego maksymalnie 120 sekund.
 Celem konkursu jest:
  1. Kształtowanie i promowanie pozytywnych norm i wartości społecznych.
  2. Prawowanie stylu życia wolonego od rzeczy powodujących uzależnienie behawioralne.
  3. Zwiększenie obszaru  świadomości o zagrożeniach uzależnieniami behawioralnymi.
  4. Kształtowanie odpowiedniej postawy wobec własnego zdrowia.
  5. Rozwijanie kreatywności i zainteresowań plastycznych.
  6. Inspirowanie do tworzenia oryginalnych prac plastycznych i filmowych, promujących zdrowy styl życia.

Karta zgłoszenia i regulamin konkursu uczestnika są dostępne w gabinecie pedagoga/psychologa.
Zainteresowane osoby zgłaszają się do psychologa  szkolnego
p. Anny Łukaszuk- Knigawka

konkurs