Spotkanie uczniów z przedstawicielem firmy UZIMEX II

Dnia 18 kwietnia 2023 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas 1 – 3 z przedstawicielem firmy UZIMEX II, która dostarcza dla naszych uczniów owoce, warzywa i soki w ramach „Programu dla szkół”. Firmę UZIMEX II reprezentował pan Stanisław Iwański, który w ciekawy i atrakcyjny sposób zapoznał uczniów z całą gamą owoców i warzyw, szczególnie zaś produktami, które w ramach programu są dostarczane dla dzieci do szkoły. Głównym celem spotkania była edukacja dzieci z zakresu zasad zdrowego odżywiania. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały prelekcji, poznały korzyści diety bogatej w owoce i warzywa oraz uświadomiły sobie, że wszyscy powinniśmy przeciwdziałać  marnotrawieniu żywności. Na zakończenie każdego ze spotkań wielką atrakcją dla uczniów była degustacja świeżo wyciśniętych soków. Dziękujemy firmie UZIMEX II, panu Stanisławowi Iwańskiemu oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację spotkania.