WYCIECZKA DO BIAŁEGOSTOKU KLASY 1B i 2B

19.04.23 był dniem pełnym emocji i atrakcji  dla uczniów z klas  1b i  2b, którzy pod opieką swoich wychowawczyń; p. Krystyny Wasilewskiej  i p. Edyty Szymoniuk oraz rodziców, wczesnym rankiem wyruszyli na wycieczkę do Białegostoku.  Dzieci odwiedziły BIAŁOSTOCKI TEATR LALEK gdzie obejrzały bogaty w efekty specjalne spektakl „ Partycja królowa cyberprzestrzeni” oraz zwiedziły piwnicę lalek. W białostockiej Strefie Małego Odkrywcy EPICENTRUM wykonywały niezwykle ciekawe doświadczenia. Po smacznym obiedzie ruszyły do JURAJSKIEGO PARKU DINOZAURÓW, gdzie mogły zobaczyć jak wyglądały prehistoryczne gady. Po wspólnej zabawie w parku linowym, autodromie, szalonej kolejce górskiej i zakupach wróciły do Białej Podlaskiej w stęsknione ramiona rodziców.