Podsumowanie IV edycji Ogólnopolskiego konkursu InstaLogik

InstaLogik

W marcu tego roku odbył się finał (III etap) Ogólnopolskiego konkursu matematyczno - informatycznego InstaLogik. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania. W ogólności jego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.

W Finale konkursu wzięło ucział 5 uczniów naszej szkoły.

Każdy z nich uzyskał tytuł FINALISTY tego konkursu za co im serdecznie gratulujemy.

Lista wyróżnionych:

Patryk Zawadzki - uczeń klasy 4A

uzyskał tytuł FINALISTY na szczeblu ogólnopolskim oraz uzyskał drugi wynik w mieście Biała Podlaska

Dyplom Patryk Zawadzki

Aleksandra Koczkodaj - uczennica klasy 6A

uzyskała tytuł FINALISTY na szczeblu ogólnopolskim oraz uzyskała Najlepszy  wynik w mieście Biała Podlaska

dyplom Ola

Maciej Malczewski - uczeń klasy 6B

uzyskał tytuł FINALISTY na szczeblu ogólnopolskim oraz uzyskał drugi wynik w mieście Biała Podlaska

dyplom Maciej

Filip Wiśniewski - uczeń klasy 6B

uzyskał tytuł FINALISTY na szczeblu ogólnopolskim oraz uzyskał trzeci wynik w mieście Biała Podlaska