Laureaci eliminacji regionalnych XLIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”

Głównym organizatorem konkursu jest Muzeum Okręgowe w Toruniu. Tegoroczna edycja konkursu związana jest tematycznie z postacią Mikołaja Kopernika oraz ze spuścizną naukową, badawczą, teologiczną i społeczną, w kontekście czasów w których żył, aż do współczesności.
Na eliminacje regionalne, organizowane przez Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej napłynęło 151 prac z różnych dziedzin sztuk plastycznych - instalacja, malarstwo, rysunek, fotografia, techniki mieszane, grafika komputerowa oraz multimedia.
Z przyjemnością informujemy, że laureatami eliminacji regionalnych konkursu „Moja Przygoda w Muzeum” zostali m. in.  uczniowie naszej szkoły.

W kategorii wiekowej 10 - 13 lat
NAGRODĘ otrzymała: Amelia Romaniuk, klasa 6a;
WYRÓŻNIENIE - Daria Sałamach, klasa 6a.

W kategorii wiekowej 14-18 lat
NAGRODĘ otrzymała: Joanna Bielińska, klasa 8 d;
WYRÓŻNIENIE - Karolina Krekora, klasa 8 e i Gabriela Rogala klasa 8 d

Opiekunem konkursu był Dariusz Sikora.

Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów!